ВИРОБНИЦТВО ДЕРЕВНИХ ПЕЛЕТ
ЗОЛЬНІСТЬ ДО 0,7%, ВОЛОГІСТЬ ДО - 8%

Смт. БОРОДЯНКА (Київська область)

Якість стандарту ENplus® A1
9 років

Роботи

700 тонн

Щомісячний обсяг виробництва

Enplus® A1 UA 047

Сертифікат якості 

100% екологічність

Лише якісна сировина

Паливні деревні пелети від виробника

Виробництво деревних пелет

Більше 9 років ми виготовляємо паливні деревні пелети, задаємо тенденції та встановлюємо нові стандарти на українському ринку. Експорт в країни ЄС

Наша діяльність

Діяльність компанії зосереджена на отримані якісного продукту, за рахунок сучасного  обладнання, використання сировини з постійними індентичними властивостями та створення власного міксу біомаси, що дає змогу отримувати стабільний продукт з високими характеристиками.

Наша мета
Створювати маскимально стабільний продукт з високими властивостями. Ми  рухаємось вперед за рахунок впровадження нових технологій та максимально прагнемо забезпечити ринок біопаливом з найвищими властивостями.

Виробництво, деревні пелети

Пелета - Продукт переробки деревини.

Ми використовуємо тріску (щепа) хвойних порід деревини, а саме соснову тріску.

Етапи виготовлення пелети у нас на виробництві:

Соснова тріска подається в гідравлічний лоток-накопичувач де акумулюється для подачі транспортером в сушильний барабан. Автоматично, рівномірно транспортер подає сировину в сушильний барабан. Рівномірна подача сировини в сушильний барабан гарантує правильно висушену сировину для виготовлення якісного кінцевого продукту –паливної пелети. В сушильному барабані сировина рівномірно висушується. В барабан від котла гаряче повітря подається великим циклоном. Гарячі повітряні потоки з мінімальними втратами випаровують вологу, присутню в сирому матеріалі.

З сушильного барабану повітря разом з сухою сировиною потрапляють в великий циклон через «каменеуловлювач», де важкі матеріали уловлюються  і не потрапляють далі. Потім у циклоні сухий матеріал осідає, а волога викидається в атмосферу.

Далі сухий матеріал подається до молоткової дробарки для подрібнення в підготовлену сировину для подальшої подачі в малий циклон. За допомогою шнеку-дозатора сировина рухається в змішувач де зволожується, перемішується і подається в прес-гранулятор між роликами і матрицею, де під тиском вона ущільнюєься і перетворюється на гранули. Потім вона видавлюється під ніж і попадає в приймач для подальшого потрапляння в охолоджуючу колону де додатково гранула втрачає до 3% вологи і остигає становлячись твердою. Далі готова гранула попадає на вібросито, де відсіюються дрібні домішки і чиста, суха, міцна гранула висапається на транспортувальну стрічку для подальшого фасування в Біг-Беги по 1т. або мішки по 15кг.

Виробництво працює 24/7.

Вся готова продукція проходить контроль якості у власній лабораторії. Підтвердження високої якості пелети підтверджують міжнародний сертифікат SGS. Продукція постійно проходить радіологічний контроль.

Характеристики пелети:

Зола (робочий стан) – 0,36%

Волога (робочий стан) – 5,7%

Сірка (робочий стан) – 0,01%

Найвища теплота згорання – 4961 ккал/кг.

Купити деревні пелети напряму з виробництва

Нашим підприємством реалізується пелета зі складу виробництва в м. Бородянка, Київської обл. на умовах самовивозу або ми допоможемо з пошуком автомобіля для доставки.
Хороша цінова пропозиція на пелету для оптових покупців
Мінімальне відвантаження від 5т.
Фасовка пелети в поліпропіленові Біг-Бег 1т. (пусті 90*90*180мм. Заповнені 100*100*170мм.) з нашим лого або чисті.
Фасовка пелети в поліетилонові мішки по 15 кг. (71*47мм.) По 67шт на піддоні, загальною масою 1005кг.
Фасовка 15кг. з нашим логотипом або в прозорі мішки. Фасуємо в мішки з Вашим логотипом.
Телефон відділу збуту пелет:

sbplus.arbor@gmail.com
sbplus.arbor1@gmail.com
+38 (067) 107 17 79,
+38 (067)693 97 76,
+38 (067) 884 72 99

Наші контакти
наші умови вас приємно здивують
Замовити зворотній дзвінок

Заповніть форму та наш менеджер, за дуже короткий час зв’яжеться з вами та надасть професійну консультацію по вашому питанню